zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Łączność światłowodowa dzięki kompleksowym rozwiązaniom Planet.

Łączność światłowodowa dzięki kompleksowym rozwiązaniom Planet.

Popularność usług przetwarzania danych w chmurze, strumieniowanie multimediów i stosowanie monitoringu IP w wysokiej rozdzielczości. Komunikacja szerokopasmowa wymaga stosowania światłowodów, które oferują wysoką wydajność, a jest ona potrzebna by oferować jak najwyższą jakość usług. Planet to przedsiębiorstwo, które za sprawą wieloletniego doświadczenia tworzy urządzenia wchodzące w skład sieci IP, a także wykorzystuje rozwiązania światłowodowe. Dzięki temu dostarcza operatorom telekomunikacyjnym kompleksowe usługi szerokopasmowe. Zarówno dla przedsiębiorstw jak i użytkowników domowych.

 

 • Usługa Metro Ethernet

 

Metro Ethernet jest usługą, która polega na zestawieniu kanałów logicznych w sieci ethernet. Umożliwia to na łączenie i transmisję danych pakietowych pomiędzy urządzeniami. Odbywa się to za pomocą tworzenia wirtualnej sieci prywatnej w technologii Ethernet. Kto powinien zainteresować się usługą Metro Ethernet? Na przykład operatorzy, którzy wymagają stałego dostępu do Internetu lub posiadają wiele rozproszonych sieci lokalnych. Dzięki tej usłudze mogą one zostać połączone w jedną sieć operatorską.

Przełączniki firmy Planet wykorzystują usługę Metro Ethernet. Szybkość wymiany danych w technologii światłowodowej wynosi do 10 Gbps. Odległość transmisji może wynieść nawet do 120 kilometrów. Switche Planet oferują funkcjonalność VLAN, Multicast, QoS, oraz oczywiście zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Planet Metro Ethernet jest więc idealnym rozwiązaniem dzięki któremu połączymy przedsiębiorstwa czy społeczności w obszarze metropolitarnym i przyłączymy je do sieci szkieletowej usługodawców.


 

 • Pasywna sieć optyczna

 

PON (passive optical network) należy do grupy sieci FTTx. W tej sieci wykorzystuje się światłowód jednomodowy jako medium do przekazywania danych. Pasywna sieć optyczna jest jedną z najbardziej obiecujących technologii nowej generacji. Ma ona zapewnić potrzeby rozwiązań multimedialnych takich jak HDTV, IPTV czy VoIP, a także aplikacji multimedialnych, które wykorzystują łącze szerokopasmowe.

Dlaczego warto wybrać urządzenia Planet? Przede wszystkim dostarczane są rozwiązania GEPON OLT i ONU, które zapewniają wiele korzyści. Zyskujemy między innymi niższe koszty operacyjne, dużą przepustowość łącza, oraz dużą żywotność infastruktury światłowodowej. Odległość między urządzeniami może wynosić do 20 kilometrów.


Urządzenia Planet pozwalają także na konwersję mediów. Jest to rozwiązanie, które w łatwy i efektywny kosztowo sposób może rozszerzyć sieć światłowodową. Możemy więc zmniejszyć dystans między siecią Ethernet, a siecią LAN. Szesnaście konwerterów Planet jest w stanie rozszerzyć sieć światłowodową Plug&Play. 

czytaj więcej

Planet w gronie najlepszych firm dbających o ład korporacyjny

PLANET Technology Corporation, światowy lider rozwiązań sieci opartych na protokole IP. Został w Tajwanie po raz kolejny wyróżniony jak lider w utrzymywaniu ładu korporacyjnego oraz CSR. Drugi rok z rzędu firma ta znalazła się w pierwszej piątce przedsiębiorstw z 623, które osiągają ład korporacyjny oraz należą do Taiwan Stock Exchange (TWSE) oraz TPEx.
Firma trzyma się etyki biznesu i cały czas stara się budować dobrą kluturę opratą na CSR. PLANET utrzymuje stabilny system ładu korporacyjnego, wzmacnia funkcjęzarządu, usprawnia przepływ inormacji oraz chroni prawa akcjonariuszy.

czytaj więcej

Planet uhonorowany nagrodą "2016 Corporate Citizenship Awards"

PLANET Technology Corporation, światowy lider rozwiązań sieci opartych na protokole IP, został uhonorowany nagrodą "Corporate Citizenship Awards 2016" przyznawaną przez Commonwealth Magazine. Firma znana jest z długoletniej praktyki CSR w zakresie ładu korporacyjnego, zaangażowania, partycypacji społecznej i ochrony środowiska. W szczególności uznawany jest za wzór do naśladowania na poziomie funkcji zarządzania i długookresowych zasad dobrych praktyk.

PLANET przyczynił się do rozwoju innowacyjnych sieci telekomunikacyjnych, produktów i rozwiązań, aby zapewnić ludziom inteligentne rozwiązania, większe możliwości oszczędności energii, co w efekcie przyczynia się do ochrony środowiska. Firmie została przyznana nagroda "Taiwan Excellence Award". Firma od lat wspiera ekologię i bezpośrednio przyczyniła się do utrzymania dobrego ekosystemu i zasobów czystej wody w aglomeracji miasta Taipei.  

czytaj więcej

Planet Technology Polska na Facebooku

Informujemy, że uruchomiliśmy oficjalne konto w serwisie Facebook. Za jego pośrednictwem mogą Państwo być na bieżąco ze wszystkimi nowościami produktowymi, technologiami, a także wydarzeniami. Profil w serwisie Facebook to również miejsce, w którym można zadawać pytania i nawiązać kontakt z pracownikami firmy. Zachęcamy do polubienia i aktywnego śledzenia.

Oficjalny profil Planet Technology Polska w serwisie Facebook.

czytaj więcej

Planet NVR-E6480 - idealny towarzysz kamery IP

Jest to rozwiązanie nadzoru IP przeznaczone do pracy z kamerami PLANET serii E lub kamerami ONVIF do nadzoru ruchu, aplikacji monitorowania bezpieczeństwa publicznego i innych. NVR-E6480 jest rejestratorem opartym o system Windows Jest to rejestrator 64-kanałowy, który może obsługiwać do 64 kamer IP oraz obsługuje 8 dysków twardych. Urządzenie wykorzystuje RAID 0/1 i może zoptymalizować proces zabezpieczania danych łatwo i szybko.

 

NVR-E6480 wyposażony w porty Gigabit Ethernet, eMap wideo, detekcję ruchu, automatyczną rejestrację aparatu i mobilne aplikacje dla smartfonów i tabletów. NVR-E6480 jest zdolny do 300Mbps przepustowości nagrywania wideo, obsługuje szeroką gamę nagrań w formacie H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG. Ponadto NVR jest w stanie pracować z rozszerzonym oprogramowaniem, takim jak ALPR (automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) i IVS (Inteligentny nadzór wideo).

Natychmiastowe odtwarzanie
NVR-E6480 pozwala na podgląd nagrywanego obrazu poprzez interfejs www. Chcesz przejrzeć nagrania z przed kilku godzin, aby sprawdzić podejrzane zdarzenia? Po prostu naciśnij przycisk "Natychmiastowe odtwarzanie", aby otworzyć okno z przeglądem najnowszych kanałów.

Podwójne zarządzanie 
NVR zapewnia podwójną zarządzania strumieniem w trybie Live View i nagrywania funkcji. Użytkownik jest w stanie monitorować i nagrywanie strumienia 1 albo 2 podwójnych urządzeń strumieniowych. Konstrukcja ta jest w stanie zmniejszyć CPU, pamięci i ładowania KRP, który obsługuje wiele kanałów.

Zarządzanie lokalizacją z eMap
Funkcja eMap pomaga wizualizować rozmieszczenie kamer IP w sieci nadzoru co pozwala szybko zidentyfikować lokalizację każdej z kamer IP, zwłaszcza gdy wystąpi alarm. Wystarczy przesłać zdjęcia z miejsc monitorowania, przeciągnąć i upuścić ikony kamery IP we właściwym miejscu na eMap. Gdy zdarzenie alarmowe dzieje się, ikony aparatu będą migać, aby można było podjąć odpowiednie działania.

Zdalny dostęp z urządzeń przenośnych, przeglądarki internetowej lub CMS

NVR-E6480 zapewnia możliwość centralnego zarządzania nadzorem za pomocą pakietu jego Central Management Software (CMS). Dzięki CMS, system NVR można rozszerzyć do 64 kanałów jednocześnie. Poza tym, użytkownicy są w stanie monitorować teren za pomocą urządzeń przenośnych i dedykowanej aplikacji lub przeglądarki internetowej w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.

Duża pojemność


NVR-E6480 jest odpowiedni dla różnych środowisk sieciowych. Oprócz zastosowań w sklepach detalicznych oraz małych i średnich firm, NVR-E6480 oferuje 8 dysków twardych SATA RAID 0/1 wspierających funkcję i może być stosowana na dużą skalę urządzeń nadzoru, takich jak banki, przedsiębiorstwa, transport, uczelnie itp.

czytaj więcej

Nowość - przełącznik UPOE-1600G

Jest to efektywne kosztowo i ultraszybkie rozwiązanie PoE, które zostało zaprojektowane, aby idealnie uaktualnić istniejącą infrastrukturę sieciową do systemu sieciowego Ultra Power over Ethernet bez konieczności wymiany istniejącego przełącznika Ethernet.

Gotowy do wdrożenia sieci Power over Ethernet nowej generacji

GS-4210-24UP4C-3_s
UPOE-1600g jest wysokiej gęstości iniektorem PoE wyposażonym w inteligentne funkcje PoE zarządzane za pośrednictwem dedykowanego interfejsu www. Zapewnia 16 portów Ethernet 10/100 / 1000BASE-T z Ultra PoE przy całkowitym budżecie PoE 600 watów. Każdy port PoE może dostarczyć do 60 watów mocy na kablach Cat.5 / 5e / 6 UTP Ethernet, które umożliwiają transfer danych i zasilania przesyłanych w tym samum czasie do urządzenia PoE o mocy 60W i 802.3at / af . UPOE-1600g umożliwia centralizację zasilania i optymalizuje zarządzanie instalacją i zasilaniem urządzeń sieciowych. Zapewnia też szybkie, bezpieczne i efektywne kosztowo rozwiązanie Power over Ethernet dla sieci małych firm i przedsiębiorstw.

Szybkie i łatwe wdrażanie sieci PoE

UPOE-1600G-1_s

UPOE-1600g instaluje się pomiędzy standardowym przełącznikiem Ethernet i PD (urządzeniem PoE). Posiada 32 porty RJ45 STP na przednim panelu UPOE-1600g, z których 16 portów znajduje się na dolnej części stosu jako "wejście danych" podczas gdy pozostałe 16 portów są na górnej stosu funkcjonował jako "PoE (dane i zasilanie ) wyjście ". Zarówno moc, a dane są przesyłane jednocześnie nad kablami UTP do PD, bez wpływu na wydajność sieci oraz istniejące funkcje.

Wbudowane unikalne funkjce PoE do zarządzania podłączonymi urządzeniami
Jako zarządzalny switch do zastosowań w systemach monitoringu, sieciach Wi-Fi oraz VoIP, LRP-1622 wyróżnia się następującymi funkcjami:

 • Funkcja PD Alive Check
 • Harmonogram odzyskiwania energii
 • Harmonogram PoE
 • Monitoring zużycia energii PoE
 • Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE

Inteligentna funkcja Device Alive Check

UPOE-1600G-2_s
Planet LRP-1622 może być skonfigurowany do monitorowania stanu podłączonego urządzenia w czasie rzeczywistym poprzez polecenie ping. W sytuacji gdy zasilane urządzenie przestaje działać i nie odpowiada ono na polecenie ping, LRP-1622 uruchomi ponownie port, do którego urządzenie jest podłączone i przywróci je do działania. Funkcja ta znacznie zwiększa niezawodność sieci i zmniejsza ilość zadań dla administratora.

Planowane odzyskiwanie energii

UPOE-1600G-Web-POE-Configuration_s
Planet LRP-1622 umożliwia automatyczne ponowne uruchamianie podłączonych urządzeń PoE w określonym czasie każdego tygodnia. Rozwiązanie to zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, wynikającej z przepełnienia bufora.

Harmonogram PoE dla oszczędzania energii
Poza używaniem w systemach monitoringu, Planet LRP-1622 może być wykorzystany do budowy dowolnej sieci VoIP PoE oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z trendem oszczędności energii panującym na całym świecie, LRP-1622 może skutecznie kontrolować ilość pobieranej energii. Funkcja "Harmonogram PoE" umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania każdego portu PoE w dowolnych interwałach, co pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze.

Monitoring zużycia energii PoE
Dzięki wykresowi zużycia energii, dostępnemu przez przeglądarkę internetową, LRP-1622CS pozwala administratorom na monitorowanie stanu zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym. Zwiększa to efektywność zarządzania wieloma urządzeniami.

Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE
Mechanizmy ochrony przed przegrzaniem, wbudowane w switch LRP-1622CS zapewniają bezpieczną i stabilną pracę urządzeń PoE poprzez ograniczanie mocy wyjściowej dowolnego z portów w sytuacjach, gdy dane urządzenie nieoczekiwanie się przegrzeje.

Zaawansowane zarządzanie energią
Aby wypełnić zapotrzebowanie różnych zasilanych urządzeń zużywających stabilne zasilanie PoE, UPOE-1600g oferuje trzy różne tryby wyjścia zasilania PoE do wyboru.
■ Tryb wyjściowy 60W UPOE PoE (Pin 1, 2, 3, 6 + Pin 4, 5, 7, 8)
■ 30W PoE Output Mode (Pin 1, 2, 3, 6)
■ 30W poł PoE Output Mode (Pin 4, 5, 7, 8)

czytaj więcej

Przełącznik niezarządzalny FGSD-1022VHP od Planet

PLANET FGSD-1022VHP jest przełącznikiem niezarządzalnym, który charakteryzuje się szybkim montażem, monitoringiem stanu pracy PoE w czasie rzeczywistym i natychmiastowym rozwiązywaniem problemów dzięki zainstalowanemu wyświetlaczowi LCD bez konieczności korzystania z komputera lub dedykowanego oprogramowania.

Monitor LCD - Wykorzystanie PoE w czasie rzeczywistym i monitorowanie stany

Monitor LCD zainstalowany w FGSD-1022VHP wyraźnie pokazuje ładowanie PoE dla każdego portu, całkowite zużycie energii oraz stan systemu PoE - przeciążenia, niskie napięcia i wysokie temperatury. Użytkownik jest w stanie uzyskać szczegółowe informacje na temat czasu rzeczywistego PoE bezpośrednio za pomocą urządzenia. Ponadto funkcja Power Control Budżet pomaga zapobiegać przeciążeniu budżetu mocy.

FGSD-1022VHP_PS__Front-Panel-Introducton_s

Najnowsze technologie

W trybie pracy "Extend" FGSD-1022VHP działa na zasadzie portu w duplex 10Mbps, ale może obsługiwać moc 30 watów PoE na odległość do 250 metrów.

FGSD-1022VHP-7_s

Łatwa instalacja

FGSD-1022VHP jest w stanie zmniejszyć potrzebę rozszerzonych kabli i gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub jakiejkolwiek nieosiągalnym miejscu. Pomaga to obniżyć koszty instalacji i uprościć nakład instalacyjny. Wszystkie interfejsy miedziane RJ45 - 10 / 100Mbps oraz 10/100 / 1000Mbps dla optymalnej prędkości z wykorzystaniem RJ45 kategorii 6, 5 lub 5e. Wspiera również standardowe Auto-MDI / MDI-X, który wykrywa typ połączenia do dowolnego urządzenia sieci Ethernet bez konieczności stosowania kabli prostych lub z przeplotem.

FGSD-1022VHP-3_s (1)

czytaj więcej

Zaprezentowaliśmy 48-portowy przełącznik zarządzalny GS-4210-48P4S

Opłacalne rozwiązanie o wysokiej gęstości portów PoE. PLANET GS-4210-48P4S jest rozwiązaniem zoptymalizowanym kosztowo o wysokiej gęstości PoE +. Jest to zarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet wyposażony w inteligentne funkcje PLANET PoE w celu poprawy dostępności krytycznych aplikacji biznesowych. Zapewnia zarządzanie podwójnego stosu IPv6 / IPv4 wraz z portami 48 10/100  / 1000BASE-T 36-wat 802.3at PoE + oraz 4 dodatkowe sloty Gigabit SFP. Z całkowitego budżetu mocy do 440 watów dla różnych rodzajów aplikacji PoE, zapewnia szybkie, bezpieczne i efektywne kosztowo rozwiązanie Power over Ethernet dla sieci małych firm i przedsiębiorstw.

GS-4210-24UP4C_Front-Panel-Introducton_s (1)

Sieci VoIP dla małych i dużych firm

GS-4210-48P4S posiada 48 portów IEEE 802.3at PoE + porty 104Gbps. Zaawansowaną funkcjonalność QoS dla wdrażania średnio- i VoIP na dużą skalę lub sieci bezprzewodowych przy niskim całkowitym koszcie. Jeden GS-4210-48P4S może zasilić 48 telefonów VoIP PoE i dostarcza dźwięk HD (o wysokiej rozdzielczości) do sieci VoIP z wysokim priorytecie, co skutkuje wyższą jakość głosu i jaśniejszej komunikacji.

Wbudowane unikalne funkjce PoE do zarządzania podłączonymi urządzeniami

Jako zarządzalny switch do zastosowań w systemach monitoringu, sieciach Wi-Fi oraz VoIP, LRP-1622 wyróżnia się następującymi funkcjami:

 • Funkcja PD Alive Check
 • Harmonogram odzyskiwania energii
 • Harmonogram PoE
 • Monitoring zużycia energii PoE
 • Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE

POE-171-171S-1_s (1)

Inteligentna funkcja Device Alive Check

SGS-5220-24T2X-8_s

Planet LRP-1622 może być skonfigurowany do monitorowania stanu podłączonego urządzenia w czasie rzeczywistym poprzez polecenie ping. W sytuacji gdy zasilane urządzenie przestaje działać i nie odpowiada ono na polecenie ping, LRP-1622 uruchomi ponownie port, do którego urządzenie jest podłączone i przywróci je do działania. Funkcja ta znacznie zwiększa niezawodność sieci i zmniejsza ilość zadań dla administratora.

Planowane odzyskiwanie energii


WGSW-20160HP-8-s (1)

Planet LRP-1622 umożliwia automatyczne ponowne uruchamianie podłączonych urządzeń PoE w określonym czasie każdego tygodnia. Rozwiązanie to zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, wynikającej z przepełnienia bufora.

Harmonogram PoE dla oszczędzania energii

Poza używaniem w systemach monitoringu, Planet LRP-1622 może być wykorzystany do budowy dowolnej sieci VoIP PoE oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z trendem oszczędności energii panującym na całym świecie, LRP-1622 może skutecznie kontrolować ilość pobieranej energii. Funkcja "Harmonogram PoE" umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania każdego portu PoE w dowolnych interwałach, co pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze.

Monitoring zużycia energii PoE

Dzięki wykresowi zużycia energii, dostępnemu przez przeglądarkę internetową, LRP-1622CS pozwala administratorom na monitorowanie stanu zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym. Zwiększa to efektywność zarządzania wieloma urządzeniami.

Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE

Mechanizmy ochrony przed przegrzaniem, wbudowane w switch LRP-1622CS zapewniają bezpieczną i stabilną pracę urządzeń PoE poprzez ograniczanie mocy wyjściowej dowolnego z portów w sytuacjach, gdy dane urządzenie nieoczekiwanie się przegrzeje.

Solidne funkcje warstwy 2

Urządzenie obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamiczną agregację portów, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Multiple Spanning Tree (MSTP), Loop and BPDU Guard, IGMP Snooping i MLD Snooping. Dzięki funkcji agregacji portów, przełącznik umożliwia działanie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów światłowodowych, oraz zapobieganie awarii łącza. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) w warstwie 2 dostarcza informacji na temat urządzeń w lokalnej domenie broadcast.

GS-4210-24P4C-1_s

czytaj więcej

Prezentujemy przełącznik GS-4210-24UP4C

Planet  GS-4210-24UP4C to Gigabitowy przełącznik serii Ultra PoEwyposażony zoptymalizowane kosztowo inteligentne funkcje PoE w celu poprawy dostępności krytycznych aplikacji biznesowych. Zapewnia IPv6 / IPv4 zarządzanie podwójnego stosu  L2 / L4 Gigabit wraz z portami 24 10/100 / 1000BASE-T z 60-watowym Ultra PoE i 4 dodatkowymi portami combo Gigabit TP / SFP. Z całkowitego budżetu mocy do 600 watów dla różnych rodzajów aplikacji PoE, odpowiednio, GS-4210-24UP4C zapewnia szybkie, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie Ultra sieci PoE dla małych firm i przedsiębiorstw.

60 watów mocy, 4 pary UTP

GS-4210-24UP4C_Front-Panel-Introducton_s

GS-4210-24UP4C działa w standardzie  IEEE 802.3at / af. Rozwiązanie zaoferuje jeszcze więcej mocy i doskonale sprawdzi się w następujących zastosowaniach:

 • Kamery IP typu PTZ
 • Każde urządzenie PoE, które do prawidłowego działania potrzebuje więcej energii
 • AIO (All-in-One) touch PC
 • Zdalny wyświetlacz

Unikalne funkcje PoE

POE-171-171S-1_s

Ponieważ jest to zarządzalny switch PoE dla sieci monitoringu, bezprzewodowych i VoIP, GS-4210-24UP4C został wyposażony w unikalne funkcje zarządzania PoE.

 • Sprawdzanie stanu podłączonych urządzeń
 • Oszczędzanie energii
 • Harmonogram PoE
 • Monitorowanie użycia PoE

Inteligentna funkcja Device Alive Check

SGS-5220-24T2X-8_s

Planet LRP-1622 może być skonfigurowany do monitorowania stanu podłączonego urządzenia w czasie rzeczywistym poprzez polecenie ping. W sytuacji gdy zasilane urządzenie przestaje działać i nie odpowiada ono na polecenie ping, LRP-1622 uruchomi ponownie port, do którego urządzenie jest podłączone i przywróci je do działania. Funkcja ta znacznie zwiększa niezawodność sieci i zmniejsza ilość zadań dla administratora.

Planowane odzyskiwanie energii

WGSW-20160HP-8-s

Planet LRP-1622 umożliwia automatyczne ponowne uruchamianie podłączonych urządzeń PoE w określonym czasie każdego tygodnia. Rozwiązanie to zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, wynikającej z przepełnienia bufora.

Harmonogram PoE dla oszczędzania energii

SGS-5220-24T2X-6_s

Poza używaniem w systemach monitoringu, Planet LRP-1622 może być wykorzystany do budowy dowolnej sieci VoIP PoE oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z trendem oszczędności energii panującym na całym świecie, LRP-1622 może skutecznie kontrolować ilość pobieranej energii. Funkcja "Harmonogram PoE" umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania każdego portu PoE w dowolnych interwałach, co pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze.

Monitoring zużycia energii PoE

Dzięki wykresowi zużycia energii, dostępnemu przez przeglądarkę internetową, LRP-1622CS pozwala administratorom na monitorowanie stanu zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym. Zwiększa to efektywność zarządzania wieloma urządzeniami.

Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE

Mechanizmy ochrony przed przegrzaniem, wbudowane w switch LRP-1622CS zapewniają bezpieczną i stabilną pracę urządzeń PoE poprzez ograniczanie mocy wyjściowej dowolnego z portów w sytuacjach, gdy dane urządzenie nieoczekiwanie się przegrzeje.

Solidne funkcje warstwy 2

GS-4210-24P4C-1_s (1)Urządzenie obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamiczną agregację portów, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Multiple Spanning Tree (MSTP), Loop and BPDU Guard, IGMP Snooping i MLD Snooping. Dzięki funkcji agregacji portów, przełącznik umożliwia działanie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów światłowodowych, oraz zapobieganie awarii łącza. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) w warstwie 2 dostarcza informacji na temat urządzeń w lokalnej domenie broadcast.

więcej: http://planet.pl

 

czytaj więcej

Prezentujemy 24-portowy przełącznik zarządzalny dla przedsiębiorstw - SGS-5220-24S2XR

Mając na uwadze rosnącą sieć Gigabit oraz Internet przedmiotów (IoT), PLANET wprowadza na rynek nową generację przełączników, która ma na celu zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw i telekomunikacji dla sieci rozlokowanych na dużą skalę. SGS-5220-24S2XR obsługuje protokół IPv4 i IPv6 i srzętowy routing statyczny w warstwie 3.

Mając na uwadze rosnącą sieć Gigabit oraz Internet przedmiotów (IoT), PLANET wprowadza na rynek nową generację przełączników, która ma na celu zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw i telekomunikacji dla sieci rozlokowanych na dużą skalę. SGS-5220-24S2XR obsługuje protokół IPv4 i IPv6 i srzętowy routing statyczny w warstwie 3.

SGS-5220-24S2XR_Front-Panel-Introduction_s

SGS-5220-24S2X_Rear-Panel-Introduction_s

Zasilanie AC i DC. Redundancja pozwala zapewnić ciągłą pracę.

SGS-5220-24S2XR jest wyposażony w zasilacz 100 ~ 240V AC i dodatkoy zasilacz 36 ~ 60V DC, który zapewnia niezawodne i skalowalne nadmiarowe zasilanie. Ciągły system zasilania został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania urządzeń high - tech wymagających najwyższej integralności zasilania. Z zasilaczem 36 ~ 60V DC przełączik może działać jako urządzenie telekomunikacyjne umieszczone w specjalnym pomieszczeniu elektronicznym.

Opłacalne rozwiązanie 10 Gb/s

Standard Ethernet 10G jest wielkim krokiem w ewolucji sieci Ethernet. Przełącznik SGS-5220-24S2XR

Wydajne zarządzanie IP

SGS-5220 to seria przełączników wieżowych, która korzysta z technologii stosu pozwalającej na zarządzaniu grupą stosu z jednego pojedynczego adresu IP, co pozwala administratorom na większą oszczędność czasu niż w przypadku konfiguracji każdego przełącznika pojedynczo.

Nowoczesne rozwiązania

SGS-5220-24S2XR daje przedsiębiorstwom i  dostawcom usług telekomunikacyjnych  elastyczną kontrolę nad gęstością portów, uplink i wydajności przełącznika stosu. Redundancja zastosowana w SGS-5220-24S2XR zapewnia integralność danych jest zachowana nawet jeśli jeden przełącznik w stosie przestanie działać. Można zastosować technologię hot-swap, bez zakłócania pracy sieci, co znacznie upraszcza zadania modernizacji sieci LAN i rosnące zapotrzebowanie na pasmo.

Wsparcie dla IPv6

GS-4210-24P4C-1_s

SGS-5220-24S2XR-3_s

Dzięki wsparciu dla protokołu IPv6 / IPv4 i łatwych i przyjaznych interfejsów zarządzania, seria SGS-5220 jest najlepszym wyborem do nadzoru IP, VoIP i dostawców usług bezprzewodowych. Pomaga także małym i średnim firmom wkroczyć do ery IPv6 przy najniższym nakładzie inwestycji.

Solidne funkcje w warstwie 2

Seria SGS-5220 może być zaprogramowany do zaawansowanych funkcji zarządzania, takich jak dynamiczna agregacja łącza portu, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Layer 2/4 QoS, kontrola przepustowości i IGMP / MLD snooping. Seria SGS-5220 umożliwia pracę wielu portów. Pozwala maksymalnie do 16 portów i obsługuje połączenia fail-over.

Inteligentny mechanizm diagnostyki SFD

SGS-5220-24S2XR obsługuje SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która znacznie ułatwia administratorowi sieci łatwe monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym SFP i SFP +, takich jak optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura lasera prądu, polaryzacja oraz napięcie zasilające nadajnik-odbiornik.

 

czytaj więcej

Strona 1 z 4

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej