zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

PlanetKorporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm i użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę.

Doświadczenie

Firma PLANET została założona w roku 1993 przez grupę inżynierów komputerowych z firmy Wang Laboratories. Łącząc energię i entuzjazm z doświadczeniem informatycznym na najwyższym poziomie, firma PLANET skoncentrowała się na tworzeniu rozwiązań sieciowych dla małych i średnich firm. Obecnie dostarcza różnorodne rozwiązania dla resortów edukacji, finansów, opieki zdrowotnej i administracji rządowej. Jednym z kamieni milowych na drodze rozwoju firmy PLANET było jej wejście we wrześniu 2003 roku na tajwańską giełdę papierów wartościowych. Od tego czasu znajduje się zawsze na wysokiej pozycji wśród innych czołowych firm z branży urządzeń sieciowych.

Misja

Firma PLANET ma jasno sprecyzowany cel: zostać globalnym liderem technologii IP. Droga do jego osiągnięcia prowadzi przez nieustanne wprowadzanie nowych technologii i innowacji w projektowaniu i produkcji urządzeń i rozwiązań sieciowych. Historia wdrożonych nowości technologicznych świadczy o tym, że firma PLANET uczestniczyła w przełomowych chwilach rozwoju wysokowydajnych sieci nowej generacji. Pracownicy firmy prowadzeni hasłem „Activating IP Power” całkowicie poświęcają się temu celowi.

Strategia „3R”

Firma PLANET zawsze stara się utrzymać wysoki poziom innowacyjności. Długoterminowa filozofia korporacji została zdefiniowana w strategii „3R” – „Right Time, Right Product, Right Price” czyli „Właściwy produkt, we właściwym czasie i we właściwej cenie”. Stosując strategią 3R w codziennej praktyce, firma PLANET dostarcza na rynek odpowiednie produkty we właściwym czasie i w najbardziej przystępnej cenie. PLANET ma na celu osiągnięcie maksymalnej satysfakcji klienta zarówno w aspektach ekonomicznych jak i technologicznych. Strategia 3R jest kluczem do sukcesu firmy PLANET.

Produkty i rozwiązania

PLANET Technology dostarcza niejednokrotnie nagradzane, wysokowydajne produkty i rozwiązania sieciowe umożliwiające swoim klientom zbudować „Biuro IP”, oferując im szeroki wybór produktów i gwarantując profesjonalne wsparcie. Aby zaspokoić również oczekiwania wrażliwych na koszty małych i średnich firm, PLANET posiada w swej ofercie całą gamę produktów uniwersalnych, łatwych w instalacji i za niższą cenę. Można je bez problemu integrować z istniejącym środowiskiem sieciowym, nie niwecząc poprzednich inwestycji.

Polityka ochrony środowiska

Jedną z podstaw dla długoterminowego rozwoju biznesu jest polityka zapobiegania zanieczyszczeniom poprzez nieustanne ulepszanie procesów produkcji i pogłębianie świadomości o konieczności ochrony środowiska naturalnego. Zgodnie z trendami i obowiązującymi przepisami prawa promującymi rozwój „zielonych produktów”, oraz zgodnie z polityką ochrony środowiska, PLANET aktywnie współpracuje z partnerami i dostawcami, aby wszystkie produkty i opakowania były w pełni zgodne z wymaganiami dyrektyw RoHS i WEEE.

Orientacja na jakość

Zgodnie ze swą polityką, firma PLANET podjęła wyzwanie do zachowania jak najwyższego poziomu jakości i innowacyjności. W tym celu, dbając o jak najlepszą jakość produktów i usług firma zdobyła certyfikat ISO 9001. Produkty z logo PLANET nagradzane przez światowe magazyny branżowe i biznesowe takie jak: PC Magazine, Chip, Network Solution, Internet Telephony, PC Direct, PC Plus i inne, udowadniają niezawodność i znakomitą jakość tej marki. Równolegle z produkcją, PLANET buduje profesjonalne kanały dystrybucyjne na całym świecie, tak, aby zwiększać świadomość odbiorców i pozycję marki.

Badania i rozwój

Pragnąc dostarczać coraz nowsze rozwiązania na rynek, firma PLANET nieustannie rozwija swoje produkty, podwyższa ich funkcjonalność, wydajność, jakość i niezawodność. Dzięki nadzwyczaj sprawnemu i doświadczonemu zespołowi badawczo rozwojowemu, PLANET zyskała znakomitą reputację i może oferować pełną gamę produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania użytkowników na całym świecie. Mając opanowane technologie najnowszej generacji, PLANET zaspokaja potrzeby klientów w zakresie pojedynczych produktów jak i kompletnych, zintegrowanych rozwiązań.

Sieć globalnej dystrybucji

Kolejnym kluczem do sukcesu firmy PLANET są ciągle rozwijane kanały dystrybucyjne na całym świecie. Obecnie firma posiada profesjonalnych dystrybutorów w ponad 105 krajach świata. Aby zapewnić bezpośrednią pomoc swoim przedstawicielom i partnerom, oferowane jest szybkie i szczegółowe wsparcie techniczne. Odpowiedzi na pytania i rozwiązania problemów są realizowane w 48 godzin. Partnerzy biznesowi i klienci mają łatwy dostęp do wszelkich informacji o produktach i narzędziach sprzedaży poprzez strony internetowe, a dystrybutorzy potrafią profesjonalnie obsłużyć użytkowników końcowych. Zagraniczni przedstawiciele zbliżają kulturalnie i fizycznie firmę PLANET do klientów, zapewniając strategiczne partnerstwo na każdym poziomie.

Certyfikat

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej