zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Sieć Ethernet dla przemysłu zapewnia wysoką niezawodność i bezpieczeństwo w trudnych warunkach przemysłowych takich jak wysokie/niskie temperatury. Rozwiązania dla przemysłowych sieci Ethernet to niskie koszty, wysoka wydajność i skalowalna architektura. Przełączniki i konwertery PLANET w światłowodowej technologii 100/1000 z wydajną transmisją danych o dużym zasięgu. PLANET dostarcza odpowiednią gamę produktów na poziomie informacji, kontroli i urządzeń.

image00
Niezawodna ochrona dzięki odpornej obudowie

image03

Urządzenia Planet wchodzące w skład rozwiązań przemysłowych, zostały wyposażone w grubą obudowę o wysokiej wytrzymałości.
Produkty tej klasy zaprojektowane zostały tak, aby poradzić sobie w trudnych warunkach. Urządzenia mogą pracować w szerokim zakresie temperatur wynoszącym od -40 do 70 stopni Celsjusza.

Technologia PoE – wyeliminuj kable zasilające

Rozwiązania PoE dla przemysłu obejmują przełączniki, konwertery, extendery i bezprzewodowe punkty dostępu kompatybilne ze standardem IEEE 802.3af i IEEE 802.3at. Dzięki tej technologii transmisja danych może odbywać sie na odległości 100 metrów. Dzięki technologii PoE instalacja urządzeń sieciowych staje się niezależna od rozmieszczenia gniazdek elektrycznych.

Intgracja technologii PoE i zasilania solarnego

image02

PLANET oferuje kompletne rozwiązania PoE dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Wspierane są wszystkie urzadzenia – od PSE do PD. Rozwiązania PoE firmy PLANET wspierają standard IEEE 802.3af / 802.3at PoE, dzięki którym w łatwy sposób rozszerzysz sieć nadzoru IP lub sieć bezprzewodową za pomocą istniejącej infrastruktury sieciowej bez dodatkowego okablowania.

Redundancja i tryb Recovery

image01

Rozwiązania PLANET wykorzystują tryb zasilania nadmiarowego, które wyklucza zagrożenie w przypadku braku dostaw energii elektrycznej.

Efektywne kosztowo rozwiązanie dla zastosowań RS-232 / RS-422 / RS-485

Konwerter PLANET Serial over Ethernet został specjalnie zaprojektowany do konwersji standardu RS-232 / RS-422 / RS-485 na przemysłowy Ethernet (Fast Ethernet). Pomaga również rozszerzyć efektywnie i tanio. Konwerter PLANET Serial over Ethernet jest efektywny kosztowo i oszczędzającym czas rozwiązaniem, które nie wyzwala potrzeby zastąpienia istniejącego sprzętu i systemu.

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej