zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Planet prezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach IFSEC 2015

Firma Planet, globalny dostawca inteligentnych rozwiązań sieciowych opartych o protokół IP przedstawił swoje najnowsze produkty podczas targów IFSEC 2015 w dniach 16 - 18 czercwa w Londynie. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazły się urządzenia do zastosowań IoT, Przemysłu 4.0, VoT dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych, przemysłu oraz domów.

czytaj więcej

Planet przedstawił najnowsze inteligentne rozwiązania sieciowe podczas targów Computex Taipei 2015 oraz CommunicAsia 2015

Firma Planet, globalny dostawca inteligentnych rozwiązań sieciowych opartych o protokół IP przedstawił swoje najnowsze produkty podczas targów Computex Taipei 2015 oraz CommunicAsia 2015, które odbyły się na początku czerwca. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazły się urządzenia do zastosowań IoT, Przemysłu 4.0, VoT dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych, przemysłu oraz domów.

czytaj więcej

Planet pokazał rozwiązania dla Przemysłu 4.0 podczas targów Hannover Messe 2015

Firma Planet, globalny dostawca rozwiązań opartych o sieci IP zadebiutowała w tym roku na targach Hannover Messe 2015 - czyli największym wydarzeniu na świecie. Wśród zaprezentowanych urządzeń znalazły się rozwiązania dla Internetu Rzeczy (IoT).

czytaj więcej

Planet zaprezentował kompletne rozwiązania do monitoringu IP, urządzenia dla inteligentnego domu oraz IoV na targach ISC West 2015

Firma Planet, wiodący globalny dostawca rozwiązań sieciowych opartych o protokół IP wzięła udział w targach ISC West 2015 (stoisko 22117) w Las Vegas, w dniach od 15 do 17 kwietnia 2015 r. Planet zaprezentował swoje najnowsze kompleksowe rozwiązania do monitoringu IP, urządzenia do automatyki domowej oraz nowe urządzenia IoV (Internet of Vehicles - Internet pojazdów).

czytaj więcej

Planet przedstawia najnowsze rozwiązania dla monitoringu IP oraz Internetu Rzeczy na targach CeBIT 2015

Firma Planet, wiodący globalny dostawca rozwiązań dla sieci IP zaprezentował swoje pionierskie rozwiązania sieciowe dla sieci MAN (Metropolitan Area Network) oraz zastosowań IoT (Internetu Rzeczy) na dużej wystawie ICT - targach CeBIT 2015 w Hanowerze, w dniach od 16 do 20 na stanowisku D26 w hali nr 13.

czytaj więcej

Relacja z CeBIT 2013 na www.dobreprogramy.pl

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami ze stoiska Planet Technology, przygotowanymi przez Redaktorów popularnego portalu internetowego dobreprogramy.pl

Prezentacja stoiska: Planet, sieć, komunikacja i monitoring

Wideoprezentacja rozwiązań monitoringu IP: Świat kamer IP według PLANET

czytaj więcej

Firma PLANET na targach Computex Taipei 2007

Firma PLANET Techonology, globalny lider technologii sieciowych opartych na protokole IP wzięła udział w targach Computex 2007, które odbyły się w dniach 5 do 9 czerwca 2007 w Taipei na Tajwanie. Podczas tych jednych z najbardziej prestiżowych światowych targów branży ICT, innowacyjne produkty i rozwiązania firmy PLANET, a także świetnie przygotowane i zaprojektowane stoisko, przyciągnęły tłumy kupujących, dziennikarzy i odwiedzających z całego świata. PLANET osiągnął wielki sukces i wzmocnił relacje biznesowe z partnerami i klientami.

czytaj więcej

Nowości CeBIT 2006

Pionier innowacji IP.
Zobacz nowe produkty prezentowane na targach CeBIT 2006.

czytaj więcej

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej