zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

PLANET wykorzystuje coraz silniej rozwijającą się technologię Z-Wave Plus w celu zwiększania możliwości urządzeń zgodnych z protokołem IP. Przykładowo urządzenie Planet Wireless IP Gateway pozwala monitorować i kontrolować i monitotować. Rozwiązania są zgodne z protokołami międzynarodowymi Z-Wave Plus, IEEE, 802.3at, SIP 2.0, H.264 i innymi.

Bezpieczeństwo i ochrona

image02

 

Domowi użytkownicy bezpieczny monitoring oparty o sieć IP, wspierający standard kompresji H.264. Dodatkowe wsparcie dla sensorów Z-Wave pozwoli monitotować każdy kat domu.

Odpowiednie zabezpieczenie drzwi

image11
Z systemami zabezpieczeń drzwi opartymi o system Z-Wave, możesz nadawać prawa dostępu wybranym osobom. Wskazane przez Ciebie osoby nie będą potrzebowały dodatkowej pary kluczy.

Czujnik PIR

image00
Czujnik ruchu PIR pozwala wykryć nawet najdrobniejszy ruch, o którym automatycznie zostajesz poinformowany. Czujnik PIR sprawdza się jako element systemu alarmowego, a także jako elektroniczna niania.

Szeroki wybór czujników

image07
Czujniki otwarcia drzwi/okien składają sie z dwóch części i służą do instalacji przy drzwiach lub oknach. Kiedy drzwi są zamknięte, obie części czujnika są złączone (jedna część zainstalowana jest na futrynie, druga na drzwiach/oknie). W przypadku uzbrojenia systemu i otwarcia drzwi, części czujnika zostają rozwarte i alarm zostaje uruchomiony a Ty otrzymasz stosowne powiadomienie. Inne czujniki pozwalają m.in. na pomiar temperatury i wilgotności powietrza.

Detektor dymu / dwutlenku węgla

image05
Czujnik dymu / CO2 automatycznie uruchamia alarm i wysyła powiadomienie w przypadku wykrycia w powietrzu obecności groźnego dla życia dwutlenku węgla lub dymu.

Kamery IP

image09

Dzięki kamerom IP możesz monitorować teren domu i otoczenia z dowolnego  miejsca na świecie.

Interkom IP

image08

Systemy interkomu IP pozwalają Ci monitorować teren przed Twoim domem. Jeśli jesteś w domu, zobaczysz podgląd obrazu z kamery zainstalowanej w wideodomofonie na kontrolerze automatyki domowej. Jeśli nie ma Cię w domu, to i tak uzyskasz dostęp do zdalnego podglądu za pomocą aplikacji mobilnej.

Systemy interkomu IP współpracują z IP PBX, telefonami IP za pomocą standardowego protokołu SIP 2.0.

Zarządzanie i kontrola

Użytkownicy mogą kontrolować urządzenia Z-Wave w dowolnym czasie i miejscu.

W domu – domowi użytkownicy mogą kontrolować system za pomocą kontrolera automatyki domowej z wbudowanym dotykowym wyświetlaczem. W ten sposób każde urządzenie wchodzące w skład systemu może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Z dala od domu – jeśli jesteś poza domem masz możliwość kontroli systemu za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Oświetlenie

image10

Urządzenia wchodzące w skład systemu Z-Wave mogą kontrolować systemy oświetlenia – włączać, wyłączać lub dostosowywać jasność i inne parametry.

Temperatura

image06

Kontroler temperatury Z-Wave pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę w domu – w przypadku osiągnięcia zakresu wykraczającego poza zdefiniowane normy, otrzymasz stosowne powiadomienie.

Zdalna kontrola

image04

Aplikacja PLANET Home Automation daje Ci dostęp do zdalnego podglądu sytuacji w domu, a także umożliwia zarządzanie urządzeniami wchodzącymi w skład systemu.

Planowanie

image01

Inteligentny dom ułatwia wiele spraw. Dzięki funkcji planowania, z łatwością ustalisz czas włączania i wyłączania się oświetlenia lub składania i rozkładania rolet.

Dedykowane plany

image03

Nie trać czasu na włączanie każdego z urządzeń osobno. Gotowe plany ułatwią Ci życie. Dla przykładu, wybierając plan “Film”, automatycznie zostanie włączony telewizor, a oświetlenie zostanie maksymalnie przyciemnione.

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej