zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

2014

3 lata gwarancji na wszystkie produkty przemysłowe Planet!

Z dumą informujemy, że od czerwca przedłużeniu ulega okres ochorny gwarancyjnej wszystkich produktów przemysłowych Planet - switche, switche z PoE, mediakonwertery miedziane i światłowodowe, moduły SFP oraz punkty dostępowe.

Warto zaznaczyć, że Planet Technology to jedyny producent urządzeń przemysłowych, który w Polsce oferuje domyslnie 3 lata ochorny gwarancyjnej.

czytaj więcej

Router VDSL Planet kompatybilny ze wszystkimi polskimi operatorami!

Bezprzewodowy router VDSL2 Planet z redundantnym WAN-em (USB dla połączenia 3G).

Mamy przyjemność przedstawić najnowszy produkt firmy Planet - bezprzewodowy router VDSL2 z WiFi 802.11n, model Planet VDR-300NU.

czytaj więcej

Konkurencyjne rozwiązania przemysłowe Planet Technology - SPRAWDŹ!

Ethernet przemysłowy

Rozwiązania dla przemysłowych sieci ethernet PLANET oferują wysoką niezawodność i bezpieczeństwo w celu zapewnienia ciągłej pracy w trudnych, przemysłowych warunkach. Urządzenia dla przemysłowych sieci pozwalają na ulepszenie tradycyjnej sieci do taniej w utrzymaniu i wysokowydajnej architektury. Przemysłowe switche i konwertery Planet korzystają z technologii światłowodowej o wysokiej niezawodności i dalekim zasięgu transmisji danych. Planet oferuje wiele produktów dla poziomu informacji, poziomu sterowania i poziomu urządzeń użytkowych w sieciach Ethernet.

czytaj więcej

Planet Technology liderem rynku rozwiązań Power Over Ethernet

Kompletne rozwiązanie PoE dla sieci komercyjnych i przemysłowych

Jako pionier w dziedzinie innowacyjnych urządzeń sieciowych, Planet oferuje pełną gamę produktów obsługujących standard PoE – od urządzeń PSE (Power Sourcing Equipement), takich jak mieszacze (injectory), splittery PoE i zarządzelne switche z PoE po urządzenia end-span, czyli np. bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP czy telefony IP. Produkty te skierowane są zarówno do użytku przemysłowego jak i komercyjnego. Moc wyjściowa urządzeń PoE została zwiększona ze standardowych 15,4 W do 30 W, a w przygotowaniu jest już technologia pozwalająca na zwiększenie mocy do 60~90 W. Dzięki doświadczeniu, Planet nieustannie rozwija rozwiązania PoE, aby zapewnić wydajne i elastyczne rozwiązania sieciowe dla każdego sektora.

czytaj więcej

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej