zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

PLANET Technology Corporation, światowy lider rozwiązań sieci opartych na protokole IP, został uhonorowany nagrodą "Corporate Citizenship Awards 2016" przyznawaną przez Commonwealth Magazine. Firma znana jest z długoletniej praktyki CSR w zakresie ładu korporacyjnego, zaangażowania, partycypacji społecznej i ochrony środowiska. W szczególności uznawany jest za wzór do naśladowania na poziomie funkcji zarządzania i długookresowych zasad dobrych praktyk.

PLANET przyczynił się do rozwoju innowacyjnych sieci telekomunikacyjnych, produktów i rozwiązań, aby zapewnić ludziom inteligentne rozwiązania, większe możliwości oszczędności energii, co w efekcie przyczynia się do ochrony środowiska. Firmie została przyznana nagroda "Taiwan Excellence Award". Firma od lat wspiera ekologię i bezpośrednio przyczyniła się do utrzymania dobrego ekosystemu i zasobów czystej wody w aglomeracji miasta Taipei.  

Wróć

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej