zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Planet SGS-6340-16XR 16-portowy przełącznik warstwy 3 dla przedsiębiorstw

Planet zaprezentował gigabitowy przełącznik zarządzalny (stackable) warstwy 3, który zapewnia wysoką wydajnoć gęstości poprzez jego statyczny routing 10 Gb/s i 16 interfejsów światłowodowych SFP+. Administrator może elastycznie wybrać odpowiedni transceiver SFP/SFP+ w zależności od odległości lub prędkości transmisji. Za pomocą przełącznika SGS-6340-16XR można obsługiwać bardzo duże ilości danych w bezpiecznej topologi łączenia do sieci szkieletowej lub wysokowydajnych serwerów dla przedsiębiorstw, centrów danych, kampusów itd. gdzie wykorzystywane są połączenia VoIP, streaming wideo, multicast i inne.

GS-6340-16XR jest wyposażony w zasilacz 100 ~ 240V AC i dodatkowy zasilacz -48 ~ -60V DC to montażu redudantnego zasilania. System zasilania nadmiarowego jest specjalnie zaprojektowany do obsługi urządzeń high-tech wymagających najwyższej integralności zasilania. Dzięki zasilaniu -48 ~ -60V DC przełącznik może działać jako urządzenie na poziomie telekomunikacyjnym.

SGS-6340-16XR_Front-Panel-Introducton_s

SGS-6340-16XR_Rear-Panel-Introducton_s
Wsparcie dla routingu warstwy 3

Przełącznik umożliwia administratorowi łatwo zwiększyć wydajność sieci poprzez konfigurację statycznego routingu warstwy 3 ręcznie, RIP (Routing Information Protocol) lub ustawienia OSPF (Open Shortest Path First) automatycznie. RIP może zdefiniować liczbę przeskoków w postaci metryki routingu i zapobiec pętli routingu poprzez wprowadzenie limitu liczby przeskoków dozwolonych w ścieżce od źródła do miejsca docelowego. Maksymalna liczba przeskoków dla RIP wynosi 15. OSPF jest protokołem routingu dynamicznego wnętrza dla autonomicznego systemu opartego na stanie łącza. Protokół tworzy bazę danych stanu łącza poprzez wymianę linków wśród przełączników warstwy 3, a następnie używa algorytmu Shortest Path First do generowania tabeli trasy w oparciu o tej bazy danych.

SGS-6340-16XR-5_s
Wysoka wydajność

Dzięki architekturze o wysokiej wydajności, SGS-6340-16XR jest w stanie zapewnić i przepustowość na poziomie 320Gb/s, co znacznie upraszcza zadania modernizacji sieci LAN i rosnące zapotrzebowanie na pasmo wire-speed.

Wsparcie dla IPv6

SGS-6340-16XR zapewnia zarządzanie IPv6 i na poziomie przedsiębiorstwa bezpieczne funkcje, takie jak SSH, ACL, WRR (Weighted Round Robin) i uwierzytelniania RADIUS. Przełącznik pomaga wkroczyć przedsiębiorstwom w erę IPv6.

Doskonałe i bezpieczne sterowanie ruchem

SGS-6340-16XR jest wyposażony w funkcje zarządzania ruchem oraz WRR w celu zwiększenia oferowanych przez przedsiębiorstwa usług.

Wysokie bezpieczeństwo

Zasady ACL wspierają klasyfikacje ruchu na podsiawie adresów źródłowego / docelowego adresu IP, źródłowych / docelowych adresów MAC, IP, protokołów pierwszeństwa TCP / UDP, IP, zakresów czasowych i TOS.

SGS-6340-16XR zapewnia także uwierzytelnianie dostępu IEEE 802.1x, które może być stosowane z RADIUS, aby zapewnić poziom bezpieczeństwa portów i blokowanie niechcianych użytkowników.

Solidne funkcje w warstwie 2

Przełącznik może być zaprogramowany do podstawowych funkcji, takich jak konfiguracja szybkość portów, łączenie portów, VLAN, protokół Spanning Tree, WRR, kontrola pasma oraz IGMP Snooping.
Dzięki obsłudze agregacji portów, SGS-6340-16XR umożliwia działanie dużych prędkości w połączeniu z wieloma portami. Umożliwia to do 128 grup przypadku połączeń z maksimum 8 portami dla każdej grupy.

Elastyczność i możliwość rozbudowy

SGS-6340-16XR dostarcza 16 podwójnej prędkości światłowodowych portów 1G/10Gb/s SFP+. Zasięg może wynosić od 550 metrów do 10 km (światłowód Multi-Mode) lub do 10/20/30///40/50/70/120 kilometrów (światłowód jednomodowy lub WDM). Doskonale nadaje się do zastosowań w centrach danych przedsiębiorstw.

Więcej informacji: http://planet.pl

czytaj więcej

Kamera IP do zaawansowanych zastosowań - Planet ICA-E8550

Rybie oko kamery PLANET ICA-E8550 pozwala na monitorowanie wszystkich zakątków  wewnątrz lub na zewnątrz przy użyciu tylko jednej kamery, a tym samym oszczędza wiele tradycyjnych mechanicznych kosztów utrzymania. Funkcja e-PTZ z ICA-E8550 może pozwolić użytkownikowi powiększać, pomniejszać i przesuwać widok obrazu do badania dużych powierzchni.

Profesjonalna wysokiej jakości kamera sieciowa
ICA-E8550 to wysokiej rozdzielczości kamera do nadzoru round-the-clock. Ten sprzęt obsługuje formaty kompresji H.264 oraz MJPEG i zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczościach 5 mega pikseli z prędkością 15 klatek na sekundę (fps).

W dzień i w nocy
Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetlenia w ciągu dnia i nocy, ICA-E8550 jest wyposażona w wymienny filtr IR-cut oraz wbudowany oświetlacz podczerwieni, które umożliwiają kamerze zapewnienie koloru wideo, w każdych warunkach. ICA-E8550 jest w stanie utrzymać czyste obrazy 24 godziny na dobę.

Wyjątkowa jakość obrazu
Redukcja szumów (2DNR), technologia 2-wymiarowa, szeroki zakres dynamiki (WDR) i inne - ICA-E8550 jest w stanie filtrować intensywne podświetlenie  i usunąć szumy z sygnału wideo. Powoduje to, że bardzo dobra jakość obrazu może być osiągnięta nawet w naprawdę trudnych warunkach.

Wysoki poziom ochrony na zewnątrz
Kamera wyposażona jest w standard IK10 - posiada metalową obudowę i dodatkową plastikową pokrywę. ICA-E8550 zapewnia odporność na uderzenia. Jej obudowa posiada również standard IP68 w celu ochrony korpusu aparatu przed deszczem i kurzem oraz zapewnia kamera może pracować w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Do zastosowań w trudnych warunkach

Przeznaczone do zastosowań w kolejnictwie i innych trudnych zastosowaniach, ICA-E8550 w obudowie NEMA 4X posiada certyfikat EN50155. Jest przystosowany do wytrzymania wibracji, wilgotności, kurzu i wahań temperatury - jest świetna dla dla pojazdów transportu zbiorowego.

Rozszerzone wsparcie ze specjalnego oprogramowania


Kamera ICA-E8550 IP jest w stanie zapewnić zaawansowane aplikacje monitoringu diagnostycznego z określonego oprogramowania, takiego jak analiza wideo. Obsługuje PLANET CV7-VA, oprogramowanie analityki wideo, które zostało zaprojektowane, aby osiągać więcej. Oprogramowanie pozwala na zliczanie obiektów, ludzi, brakujących przedmiotów, tworzenie wirtualnych granic i funkcje sabotażu. Po wykryciu podejrzanej aktywności, użytkownicy mogą odtwarzać oglądać te wydarzenia i wykorzystywać je jako odniesienia lub dowody w razie potrzeby.

Elastyczność i funkcjonalność instalacji zasilania
ICA-E8550 wyposażona jest w standard IEEE 802.3af Power over Ethernet i technologię, dzięki której może być zasilana z przełącznika PoE lub wtryskiwacza za pośrednictwem sieci, co eliminuje potrzebę stosowania kabli zasilających i zmniejsza koszty instalacji. Ponadto ICA-E8550 jest zgodna ze standardem ONVIF i dlatego współpracuje z innymi markami na rynku.

czytaj więcej

Grafika promocyjna - Planet SGS-6340-16XR

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z grafiką promocyjną produkt Planet SGS-6340-16XR, z której dowiedzą się Państwo więcej na temat funkcji urządzenia oraz jego zastosowania.

czytaj więcej

Prezentujemy odświeżoną stronę Planet.pl

Witamy na nowej, lepszej stronie internetowej Planet.pl.

Zmieniliśmy wiele, aby odnalezienie poszukiwanych przez Ciebie produktów było jeszcze wygodniejsze i intuicyjne.
Najbardziej zauważalna zmiana, na którą zapewne zwrócisz uwagę, to nowy design - posiadający uproszczony interfejs, dzięki temu bardziej komfortowa będzie obsługa na urządzeniach mobilnych, ale to nie wszystko.

czytaj więcej

3 lata gwarancji na wszystkie produkty przemysłowe Planet!

Z dumą informujemy, że od czerwca przedłużeniu ulega okres ochorny gwarancyjnej wszystkich produktów przemysłowych Planet - switche, switche z PoE, mediakonwertery miedziane i światłowodowe, moduły SFP oraz punkty dostępowe.

Warto zaznaczyć, że Planet Technology to jedyny producent urządzeń przemysłowych, który w Polsce oferuje domyslnie 3 lata ochorny gwarancyjnej.

czytaj więcej

Router VDSL Planet kompatybilny ze wszystkimi polskimi operatorami!

Bezprzewodowy router VDSL2 Planet z redundantnym WAN-em (USB dla połączenia 3G).

Mamy przyjemność przedstawić najnowszy produkt firmy Planet - bezprzewodowy router VDSL2 z WiFi 802.11n, model Planet VDR-300NU.

czytaj więcej

Konkurencyjne rozwiązania przemysłowe Planet Technology - SPRAWDŹ!

Ethernet przemysłowy

Rozwiązania dla przemysłowych sieci ethernet PLANET oferują wysoką niezawodność i bezpieczeństwo w celu zapewnienia ciągłej pracy w trudnych, przemysłowych warunkach. Urządzenia dla przemysłowych sieci pozwalają na ulepszenie tradycyjnej sieci do taniej w utrzymaniu i wysokowydajnej architektury. Przemysłowe switche i konwertery Planet korzystają z technologii światłowodowej o wysokiej niezawodności i dalekim zasięgu transmisji danych. Planet oferuje wiele produktów dla poziomu informacji, poziomu sterowania i poziomu urządzeń użytkowych w sieciach Ethernet.

czytaj więcej

Planet Technology liderem rynku rozwiązań Power Over Ethernet

Kompletne rozwiązanie PoE dla sieci komercyjnych i przemysłowych

Jako pionier w dziedzinie innowacyjnych urządzeń sieciowych, Planet oferuje pełną gamę produktów obsługujących standard PoE – od urządzeń PSE (Power Sourcing Equipement), takich jak mieszacze (injectory), splittery PoE i zarządzelne switche z PoE po urządzenia end-span, czyli np. bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP czy telefony IP. Produkty te skierowane są zarówno do użytku przemysłowego jak i komercyjnego. Moc wyjściowa urządzeń PoE została zwiększona ze standardowych 15,4 W do 30 W, a w przygotowaniu jest już technologia pozwalająca na zwiększenie mocy do 60~90 W. Dzięki doświadczeniu, Planet nieustannie rozwija rozwiązania PoE, aby zapewnić wydajne i elastyczne rozwiązania sieciowe dla każdego sektora.

czytaj więcej

PLANET Technology zdobywa nagrodę Taiwan Excellence Award 2013

PLANET Technology, lider w dziedzinie rozwiązań sieci opartych o protokół IP informuje, że sześć spośród high-endowych produktów uzyskało nagrody „Taiwan Award Excellence 2013” – do tej pory jest to największa liczba nagród uzyskana przez PLANET od momentu uczestnictwa w 2004 roku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, przyjaznym zarówno użytkownikowi jak i środowisku, produkty PLANET zdołały wyprzedzić 1221 zarejestrowanych uczestników konkursu.

czytaj więcej

3 megapikselowe kamery z filtrem ICR oraz diodami LED

PLANET wprowadza na rynek nowe, 3 megapikselowe kamery – ICA5350V oraz ICA-3350V. Obie kamery zostały przeznaczone do nadzoru zewnętrznego, posiadają zabezpieczenia IP66 chroniące je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz przed aktami wandalizmu.

czytaj więcej

Strona 2 z 4

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej