zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Planet Technology jako jedna z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP została po raz kolejny wyróżniona jako wzór do naśladowania pod względem praktykowania ładu korporacyjnego oraz społecznej odpowiedzialności. To już drugi rok z rzędu firma została wyróżniona i znalazła się w pierwszych 5% z 623 spółek giełdowych ocenianych przez organizację Taiwan Stock Exchange (TWSE) and TPEx.


Podtrzymując silne etyki biznesu i wkładając wysiłek w budowaniu dobrej kultury CSR, PLANET utrzymuje solidny system ładu korporacyjnego, wzmacnia funkcje Zarządu, zwiększa przejrzystość informacji i chroni sprawiedliwości i praw akcjonariuszy. W wyniku czego firm ponownie została uznana nagrodą Taiwan Stock Exchange (TWSE) and TPEx.

TWSE i TPEx wspólnie oceniają przedsiębiorstwa od 2014 roku zgodnie zasadami wydanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) na Tajwanie. W zgodzie z międzynarodowymi standardami zostało opracowane 98 wskaźników niezbędnych do oceny ładu korporacyjnego w pięciu najważniejszych kategoriach:

■ Zabezpieczanie praw udziałowców i zainteresowań

■ Sprawiedliwe Traktowanie Akcjonariuszy

■ Poprawa przejrzystości informacji

■ Wprowadzenie społecznej odpowiedzialności biznesu w praktyce

Ocenie zostało poddanych 824 firmy oraz 623 spółki giełdowe, wśród których w czołowych 5% znalazła się firma Planet.

 


Wróć

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej