zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Mając na uwadze rosnącą sieć Gigabit oraz Internet przedmiotów (IoT), PLANET wprowadza na rynek nową generację przełączników, która ma na celu zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw i telekomunikacji dla sieci rozlokowanych na dużą skalę. SGS-5220-24S2XR obsługuje protokół IPv4 i IPv6 i srzętowy routing statyczny w warstwie 3.

Mając na uwadze rosnącą sieć Gigabit oraz Internet przedmiotów (IoT), PLANET wprowadza na rynek nową generację przełączników, która ma na celu zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw i telekomunikacji dla sieci rozlokowanych na dużą skalę. SGS-5220-24S2XR obsługuje protokół IPv4 i IPv6 i srzętowy routing statyczny w warstwie 3.

SGS-5220-24S2XR_Front-Panel-Introduction_s

SGS-5220-24S2X_Rear-Panel-Introduction_s

Zasilanie AC i DC. Redundancja pozwala zapewnić ciągłą pracę.

SGS-5220-24S2XR jest wyposażony w zasilacz 100 ~ 240V AC i dodatkoy zasilacz 36 ~ 60V DC, który zapewnia niezawodne i skalowalne nadmiarowe zasilanie. Ciągły system zasilania został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania urządzeń high - tech wymagających najwyższej integralności zasilania. Z zasilaczem 36 ~ 60V DC przełączik może działać jako urządzenie telekomunikacyjne umieszczone w specjalnym pomieszczeniu elektronicznym.

Opłacalne rozwiązanie 10 Gb/s

Standard Ethernet 10G jest wielkim krokiem w ewolucji sieci Ethernet. Przełącznik SGS-5220-24S2XR

Wydajne zarządzanie IP

SGS-5220 to seria przełączników wieżowych, która korzysta z technologii stosu pozwalającej na zarządzaniu grupą stosu z jednego pojedynczego adresu IP, co pozwala administratorom na większą oszczędność czasu niż w przypadku konfiguracji każdego przełącznika pojedynczo.

Nowoczesne rozwiązania

SGS-5220-24S2XR daje przedsiębiorstwom i  dostawcom usług telekomunikacyjnych  elastyczną kontrolę nad gęstością portów, uplink i wydajności przełącznika stosu. Redundancja zastosowana w SGS-5220-24S2XR zapewnia integralność danych jest zachowana nawet jeśli jeden przełącznik w stosie przestanie działać. Można zastosować technologię hot-swap, bez zakłócania pracy sieci, co znacznie upraszcza zadania modernizacji sieci LAN i rosnące zapotrzebowanie na pasmo.

Wsparcie dla IPv6

GS-4210-24P4C-1_s

SGS-5220-24S2XR-3_s

Dzięki wsparciu dla protokołu IPv6 / IPv4 i łatwych i przyjaznych interfejsów zarządzania, seria SGS-5220 jest najlepszym wyborem do nadzoru IP, VoIP i dostawców usług bezprzewodowych. Pomaga także małym i średnim firmom wkroczyć do ery IPv6 przy najniższym nakładzie inwestycji.

Solidne funkcje w warstwie 2

Seria SGS-5220 może być zaprogramowany do zaawansowanych funkcji zarządzania, takich jak dynamiczna agregacja łącza portu, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Layer 2/4 QoS, kontrola przepustowości i IGMP / MLD snooping. Seria SGS-5220 umożliwia pracę wielu portów. Pozwala maksymalnie do 16 portów i obsługuje połączenia fail-over.

Inteligentny mechanizm diagnostyki SFD

SGS-5220-24S2XR obsługuje SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która znacznie ułatwia administratorowi sieci łatwe monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym SFP i SFP +, takich jak optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura lasera prądu, polaryzacja oraz napięcie zasilające nadajnik-odbiornik.

 

Wróć

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej