zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Jest to rozwiązanie nadzoru IP przeznaczone do pracy z kamerami PLANET serii E lub kamerami ONVIF do nadzoru ruchu, aplikacji monitorowania bezpieczeństwa publicznego i innych. NVR-E6480 jest rejestratorem opartym o system Windows Jest to rejestrator 64-kanałowy, który może obsługiwać do 64 kamer IP oraz obsługuje 8 dysków twardych. Urządzenie wykorzystuje RAID 0/1 i może zoptymalizować proces zabezpieczania danych łatwo i szybko.

 

NVR-E6480 wyposażony w porty Gigabit Ethernet, eMap wideo, detekcję ruchu, automatyczną rejestrację aparatu i mobilne aplikacje dla smartfonów i tabletów. NVR-E6480 jest zdolny do 300Mbps przepustowości nagrywania wideo, obsługuje szeroką gamę nagrań w formacie H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG. Ponadto NVR jest w stanie pracować z rozszerzonym oprogramowaniem, takim jak ALPR (automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) i IVS (Inteligentny nadzór wideo).

Natychmiastowe odtwarzanie
NVR-E6480 pozwala na podgląd nagrywanego obrazu poprzez interfejs www. Chcesz przejrzeć nagrania z przed kilku godzin, aby sprawdzić podejrzane zdarzenia? Po prostu naciśnij przycisk "Natychmiastowe odtwarzanie", aby otworzyć okno z przeglądem najnowszych kanałów.

Podwójne zarządzanie 
NVR zapewnia podwójną zarządzania strumieniem w trybie Live View i nagrywania funkcji. Użytkownik jest w stanie monitorować i nagrywanie strumienia 1 albo 2 podwójnych urządzeń strumieniowych. Konstrukcja ta jest w stanie zmniejszyć CPU, pamięci i ładowania KRP, który obsługuje wiele kanałów.

Zarządzanie lokalizacją z eMap
Funkcja eMap pomaga wizualizować rozmieszczenie kamer IP w sieci nadzoru co pozwala szybko zidentyfikować lokalizację każdej z kamer IP, zwłaszcza gdy wystąpi alarm. Wystarczy przesłać zdjęcia z miejsc monitorowania, przeciągnąć i upuścić ikony kamery IP we właściwym miejscu na eMap. Gdy zdarzenie alarmowe dzieje się, ikony aparatu będą migać, aby można było podjąć odpowiednie działania.

Zdalny dostęp z urządzeń przenośnych, przeglądarki internetowej lub CMS

NVR-E6480 zapewnia możliwość centralnego zarządzania nadzorem za pomocą pakietu jego Central Management Software (CMS). Dzięki CMS, system NVR można rozszerzyć do 64 kanałów jednocześnie. Poza tym, użytkownicy są w stanie monitorować teren za pomocą urządzeń przenośnych i dedykowanej aplikacji lub przeglądarki internetowej w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.

Duża pojemność


NVR-E6480 jest odpowiedni dla różnych środowisk sieciowych. Oprócz zastosowań w sklepach detalicznych oraz małych i średnich firm, NVR-E6480 oferuje 8 dysków twardych SATA RAID 0/1 wspierających funkcję i może być stosowana na dużą skalę urządzeń nadzoru, takich jak banki, przedsiębiorstwa, transport, uczelnie itp.

Wróć

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej