zamknij× Zadzwoń +48 12 254 69 85
zamknij×

Jest to efektywne kosztowo i ultraszybkie rozwiązanie PoE, które zostało zaprojektowane, aby idealnie uaktualnić istniejącą infrastrukturę sieciową do systemu sieciowego Ultra Power over Ethernet bez konieczności wymiany istniejącego przełącznika Ethernet.

Gotowy do wdrożenia sieci Power over Ethernet nowej generacji

GS-4210-24UP4C-3_s
UPOE-1600g jest wysokiej gęstości iniektorem PoE wyposażonym w inteligentne funkcje PoE zarządzane za pośrednictwem dedykowanego interfejsu www. Zapewnia 16 portów Ethernet 10/100 / 1000BASE-T z Ultra PoE przy całkowitym budżecie PoE 600 watów. Każdy port PoE może dostarczyć do 60 watów mocy na kablach Cat.5 / 5e / 6 UTP Ethernet, które umożliwiają transfer danych i zasilania przesyłanych w tym samum czasie do urządzenia PoE o mocy 60W i 802.3at / af . UPOE-1600g umożliwia centralizację zasilania i optymalizuje zarządzanie instalacją i zasilaniem urządzeń sieciowych. Zapewnia też szybkie, bezpieczne i efektywne kosztowo rozwiązanie Power over Ethernet dla sieci małych firm i przedsiębiorstw.

Szybkie i łatwe wdrażanie sieci PoE

UPOE-1600G-1_s

UPOE-1600g instaluje się pomiędzy standardowym przełącznikiem Ethernet i PD (urządzeniem PoE). Posiada 32 porty RJ45 STP na przednim panelu UPOE-1600g, z których 16 portów znajduje się na dolnej części stosu jako "wejście danych" podczas gdy pozostałe 16 portów są na górnej stosu funkcjonował jako "PoE (dane i zasilanie ) wyjście ". Zarówno moc, a dane są przesyłane jednocześnie nad kablami UTP do PD, bez wpływu na wydajność sieci oraz istniejące funkcje.

Wbudowane unikalne funkjce PoE do zarządzania podłączonymi urządzeniami
Jako zarządzalny switch do zastosowań w systemach monitoringu, sieciach Wi-Fi oraz VoIP, LRP-1622 wyróżnia się następującymi funkcjami:

  • Funkcja PD Alive Check
  • Harmonogram odzyskiwania energii
  • Harmonogram PoE
  • Monitoring zużycia energii PoE
  • Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE

Inteligentna funkcja Device Alive Check

UPOE-1600G-2_s
Planet LRP-1622 może być skonfigurowany do monitorowania stanu podłączonego urządzenia w czasie rzeczywistym poprzez polecenie ping. W sytuacji gdy zasilane urządzenie przestaje działać i nie odpowiada ono na polecenie ping, LRP-1622 uruchomi ponownie port, do którego urządzenie jest podłączone i przywróci je do działania. Funkcja ta znacznie zwiększa niezawodność sieci i zmniejsza ilość zadań dla administratora.

Planowane odzyskiwanie energii

UPOE-1600G-Web-POE-Configuration_s
Planet LRP-1622 umożliwia automatyczne ponowne uruchamianie podłączonych urządzeń PoE w określonym czasie każdego tygodnia. Rozwiązanie to zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, wynikającej z przepełnienia bufora.

Harmonogram PoE dla oszczędzania energii
Poza używaniem w systemach monitoringu, Planet LRP-1622 może być wykorzystany do budowy dowolnej sieci VoIP PoE oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z trendem oszczędności energii panującym na całym świecie, LRP-1622 może skutecznie kontrolować ilość pobieranej energii. Funkcja "Harmonogram PoE" umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania każdego portu PoE w dowolnych interwałach, co pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze.

Monitoring zużycia energii PoE
Dzięki wykresowi zużycia energii, dostępnemu przez przeglądarkę internetową, LRP-1622CS pozwala administratorom na monitorowanie stanu zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym. Zwiększa to efektywność zarządzania wieloma urządzeniami.

Ochrona przed przegrzaniem urządzeń PoE
Mechanizmy ochrony przed przegrzaniem, wbudowane w switch LRP-1622CS zapewniają bezpieczną i stabilną pracę urządzeń PoE poprzez ograniczanie mocy wyjściowej dowolnego z portów w sytuacjach, gdy dane urządzenie nieoczekiwanie się przegrzeje.

Zaawansowane zarządzanie energią
Aby wypełnić zapotrzebowanie różnych zasilanych urządzeń zużywających stabilne zasilanie PoE, UPOE-1600g oferuje trzy różne tryby wyjścia zasilania PoE do wyboru.
■ Tryb wyjściowy 60W UPOE PoE (Pin 1, 2, 3, 6 + Pin 4, 5, 7, 8)
■ 30W PoE Output Mode (Pin 1, 2, 3, 6)
■ 30W poł PoE Output Mode (Pin 4, 5, 7, 8)

Wróć

Zapisz się do newslettera, a ważne informacje trafią prosto na Twój adres mailowy!

newsletter
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. czytaj więcej